PROGRAM

Niezapomniana ekspozycji Tattoo Gwiazdy tatuażu z Europy i świata prezentujący swoje unikatowe style i koncepcje. Inspirujące seminaria i warsztaty Panel dyskusyjny z mistrzami tatuażu, seminaria, a także warsztaty barberskie prowadzone przez znane postacie z branży. Artyzm w każdej formie Trzy autorskie wystawy, które przeniosą Cię w świat kreatywnego zauroczenia. Gods of Art – Festiwal Sztuki Życia Gods of Art to nie tylko konwent. To festiwal, który sięga poza granice konwencji. Bilety wstępu obejmują nie tylko dostęp do konwentu, ale również możliwość zwiedzenia trzech autorskich wystaw. To nie tylko o tatuażach i fryzurach, ale o odkrywaniu sztuki w najszerszym zakresie. Bo sztuka jest wszędzie, a my pragniemy, abyś Ty odkrywał ją razem z nami. Gods of Art – Łączymy Sztukę ze Odrobiną Luksusu Nazwa wydarzenia „Gods of Art”, tak jak całość przygotowanego przez nas eventu, nie jest przypadkowa, bo dla nas sztuka to coś więcej niż tatuaże i fryzury. To manifestacja życia, która odradza się jak feniks z popiołów. Festiwal Food Trucków Niezapomniane doznania kulinarne prosto z kuchni na kółkach, abyście mogli delektować się nie tylko sztuką, ale również wykwintnym smakiem.

20.09.2024 KLUB LORDI’S godz. 22:01
Pokaz w Lordi’s Lady.G (fetish show) 3 wejścia 2-3 osoby
21.09.2024 - KONWENT - HALA EC1
7:00 - Otwarcie bram dla wystawców
8:00 - Rozstawianie foodtrucków - Street food Polska
8:00 - Rozstawienie baru Lordi’s + strefa chillu na terenach zewnętrznych
9:00 - Otwarcie drzwi dla modeli
10:00 - Otwarcie bram dla zwiedzających
11:00 - Malowanie auta z dziećmi z domu dziecka z Łodzi w asyście Mistyka. Zapraszamy Was z dzieciakami, też coś  zmalują;)
11:00 – 16:00 - Barber Show na scenie - Bitwy z nagrodami
12:00 – 13:00 - Wywiady (scena)
14:00 – 16:00 - Seminarium Lady G. plus prywatny pokaz
15:00 – 16:00 - Wywiad - Kasia Kuza & Klaudia Ciesielska
16:00 – 18:00 - Konkursy tatuażu - nagrody pieniężne i rzeczowe od Arstattoo.pl
19:00 - Koncert Soboty w budynku EC1
20:00 - Koniec
22:01 - Koncert Fokusa w Lordi’s
00:00 - Mistyk & Łysy - malowanie obrazu w klubie Lordi’s na scenie 2/3metry
22.09.2024 - KONWENT - HALA MASZYN EC1
8:00 - Otwarcie bram dla wystawców
8:00 - Rozstawianie zlotu samochodowego
10:00 - Otwarcie bram dla zwiedzających
12:00 - Malowanie samochodu przez dzieci z domu dziecka. ( licytacja auta odbędzie się po konwencji, po zabezpieczeniu lakieru klarem. Całość pieniędzy z licytacji zostanie przekazana dla domu dziecka).
10:00 – 17:00 - Seminarium Mistyka (za free) - model - Michał Sobota - Sala konferencyjna nad halą maszyn.
11:00 – 15:00 - Barber show na scenie - bitwy - nagrody od Barberstore.pl
14:00 – 15:00 - Wywiad Andrzej Dragan
15:00 – 16:00 - Pokaz play piercing
17:00 – 17:30 - Laser show do muzyki Rammstein
17:00 – 19:00 - Konkursy tatuażu - nagrody pieniężne i rzeczowe od Arstattoo.pl 
20:00 - Koniec

Goście sepecjalni

FOCUS

Fokus jest doskonale znany polskiej publiczności oraz scenie hip-hopowej.  Od lat współpracuje z czołówką polskiej sceny muzycznej. Współtworzył legendarny skład Paktofonika.

KWIN

Kwin to znany i uznany artysta który zasiądzie w składzie naszego Jury a o reszcie składu dowiesz się śledząc nasze media.

MISTYK

Mistyk poprowadzi wykład  w trakcie tatuowania na żywo. Z jakich trikcków korzysta Mistyk? Dowiesz się na seminarium za free!

Wydarzenia

BARBERING

Pierwsza konwecja w Polsce. Najbardziej znani barberzy którzy zdradzą sekrety swojego sukcesu. Niebawem dowiesz się wiecej.

LORDI'S CLUB

Jeden z najlepszych  klubów muzycznych w Łodzi zaprasza na nasz koncert.  Będzie też na konwencji stoisko z drinkbarem gdzie będą serwowane napoje.

KONCERT

Zaplanowaliśmy niesamowity koncert, który zapewni niesamowitych wrażeń. Wykonawca to niespodzianka, o której dowiesz się już niebawem.


WYSTAWY

Trzy zjawiskowe wystawy w Polsce w cenie biletu. Jedna z nich to geneza powstania jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie "Wiedźmin"

STREET FOOD POLSKA

Na nasz konwent przyjedzie kilkadziesiąt food trucków z najlepszym jedzeniem które zaspokoji najbardziej wymagające podniebienia. 

SOBOTA

Ten znany raper będzie jednym z naszych szczególnych gości który da nam wspaniały pokaz talentu na koncercie organizowanym przez nasz zespół. 

Lady G - zmysłowe Show Dominy w Lordi's

Eksplodujące zmysłowe show w wykonaniu Dominy które pobudzi i uaktywni Wasze zmysły do świetnej zabawy w klubie Lordi's przy muzie w wydaniu DJ Roko.

Koncert Focusa w Lordi's

Mamy dla Was kolejną petardę która wypali na naszej konwencji tatuażu i barberingu.
Fokus jest doskonale znany polskiej publiczności oraz scenie hip-hopowej. Aktywny od 1996 roku, zarówno solo jak i w różnych projektach. Od lat współpracuje z czołówką polskiej sceny muzycznej.

LASER SHOW RAMMSTEIN

Firma z którą podjęliśmy współpracę wykona dla nas LASER SHOW w układzie muzycznym RAMMSTEIN. Jest to absolutna gradka dla fanów, ponieważ jest to kompozycja szykowana specjalnie na nasz konwent. Pierwsze i jedyne takie show w Polsce. Możecie się spodziewać specjalnej choreografii laserów, wyrzutni ognia, ogromne ilości dymu i mnóstwo pirotechniki. To będzie zjawisko, jaramy się sami na to wydarzenie bo też jesteśmy fanami.

Dla Dzieciaków z domu dziecka w Łodzi

Dzieciaki z domu dziecka w Łodzi, przy ul. Lnianej 9 wpadną do nas na konwent (21.09.2024). Będzie to świetne wydarzenie ponieważ, maluchy będą mogły pomalować auto pod okiem Mistyka. Mistyk jest znany już ze swoich malowideł na autach. Pomalowane auto trafi do lakierni, by pokryć warstwami klaru. Podczas konwentu ( 22.09.2024 w niedzielę) AUTO BĘDZIE LICYTOWANE! A cała kasa trafi do domu dziecka małych dzieci w Łodzi.

DAMIAN WOJT

Kolejny przedstawiciel naszego jury. Nie może u nas zabraknąć przedstawiciela skali szarości, realizm.
Tatuażem zajmuje się od 9 lat, ale pamietam polskie początki sceny tatuażu i pierwsze warszawskie konwenty. Moim ulubionym stylem jest realizm w różnych odmianach i łączeniach. Upodobałem sobie w szczególności pastelowe szarości. Na co dzień tatuuje w swoim studio. Cenie sobie detal który zostaje na całe życie. Oprócz strony artystycznej najważniejsza jest dla mnie technika i jakość tatuaży.

JUŻ WKRÓTCE

Niesamowita niespodzianka o której dowiesz się ślędząc nasze media.

 

Kup stoisko